Skup i przetwórstwo 

Aby zapewnić niezawodną i wysoką jakość produktów, świeże owoce i warzywa są dostarczane bezpośrednio do naszego zakładu, a następnie przetwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii, co pozwala na zachowanie w gotowym produkcie maksymalnej ilości witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów. Wdrażamy system kontroli jakości HACCP, wysoką jakość wyrobów zapewnia zatrudniona i doświadczona kadra pracowników.

Firma „MAKOFROST” JAROSŁAW MAKOŚ posiada sieć skupów świeżych owoców i warzyw takich jak: truskawka, malina, czarna i czerwona porzeczka, wiśnie, jabłka, rabarbar. Skup prowadzony jest bezpośrednio od plantatorów owoców. Cały towar na etapie przyjęcia jest oceniany organoleptycznie zgodnie z wymaganiami zakładu, następnie kierowany jest jak najszybciej do komór chłodniczych gdzie monitorowana jest temperatura. Firma przetwarza owoce na pulpę lub owoce całe mrożone. W zależność od owocu stosuje się różne procedury przygotowania produktu zgodnie z procedurą HCCP.

Od 2021 roku posiadamy certyfikat Kosher.

Niezawodność i wysoka jakość produktów 

Aby zapewnić niezawodną i wysoką jakość produktów, świeże owoce i warzywa są dostarczane bezpośrednio do naszego zakładu, a następnie przetwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii, co pozwala na zachowanie w gotowym produkcie maksymalnej ilości witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów.  Wysoką jakość wyrobów zapewnia zatrudniona i doświadczona kadra pracowników.

Skupujemy

strawberries, delicious, fruit

Truskawki

raspberry-3454504_640

Maliny

currants-3494371_640

Czarną porzeczkę

cherry-167341_640

Wiśnie

currants-5094281_640

Czerwoną porzeczkę

rhubarb plant, garden, rhubarb

Rabarbar

apple-2788616_640

Jabłka

owoce

Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami niezwłocznie